Našli jsme pro naši Axinu krásného ženicha, mladšího úspěšného pejska Darwina diamonddarwin.com/ z odchovu našich přátel CHS Golden Martha www.golden-martha.cz/. Máme už oficiálně potvrzeno doporučení krytí od poradkyně chovu a už jsme se společně potkali na procházce. Axina s Darwinem si padli do oka a běhali spolu a dováděli. Darwin foto: hezký jsem i v práci obstojím:

DSC 0210a

V srpnu jsme byli na návštěvě u našeho "štěňátka" Fredyho (Bodieho) Ora Amiko. Jsou mu dva roky a je krásný, mohutný a chlupatý po tatínkovi Rockym (Bonett Bride to Dorado Blanco). Bylo krásné počasí a všichni psi samozřejmě skončili v rybníce. Páníčky má Fredík úžasné a mají ho rádi, jsme rádi, že se tam má dobře.

6a

6b

6c

6d

6e

6f

6g

Včera jsme po dlouhé době zase byli na výstavě, spíš cvičně, aby psi ani my nezapomněli vystavovat a hlavně jsme tam šli kvůli dětem, soutěžím Naše zlatíčka. Ty jsou v Doubravce moc hezké a všechny děti dostanou odměnu a nabudí je to . S našimi psy jsme neměli velké ambice, Axině je 5, měla dvakrát štěňata a Cherryl už jsme přihlásili do veteránů - strašně to utíká. K našemu překvapení jsme se na výstavě potkali s naším "štěňátkem" - zeleným pejskem Codym, který byl přihlášen do třídy mladých. Cody pěkně vyrostl a "zmužněl" a nakonec jsme si všichni, celá psí rodinka - babička Cherryl, máma Axikola a syn Cody všichni vyběhali vítěze třídy a vyfotili jsme se s medailemi. Naše holky už dál nepostoupily, protože byly ve velmi dobré výživné kondici, což jsme museli příbuzenstvu vysvětlit, že to není pochvala, ale že jsou kulantně řečeno tlusté. Pravda, už jsme vypadli na delší dobu z výstav. Alespoň že Coudík tlustý není. Bylo krásné počasí, posuzování pěkně odsejpalo, posuzovao se ve 4 kruzích. Bylo přihlášeno 225 psů - víme to podle toho, že Cherryl měla tohle číslo, jako třída veteránů klasicky posledních v abecedě zlatých retrívrů. V odpoledních soutěžích  byla přihlášená 2 naše vnoučata, začínala kategorie 5-9 let a s Axinou šla soutěžit 6 letá Adélka. Ta nejdřív brečela, že se bojí a že tam nejde, ale nakonec se nechala přemluvit a dokonce skončila třetí s krásným velkým pohárem a spoustou dárečků. Ve druhé kategorii 10-15 soutěžil 13letý  Oliver, ale bohužel udělal chybu v otočce, i když jsme to trénovali a do pořadí nezasáhl. Ale stejně dostal alespoň malý pohárek a dárky za účast, to je od pořadatelů velmi milé, že to děti neodradí. A v dalších soutěžích ve skupinách FCI spousta dospěláků točila psy taky špatně. Výstavu jsme si užili až do konce a pak jsme šli se psy ještě na procházku.

7a

7b

7c

7d

7e

7f

7h

7i

7j

7k

7l

Dneska je štěňátkům z vrhu C 1 rok, všichni se mají dobře, od některých z nich jsme dostali fotky, fotky máme i od pejsků z vrhu B a A:

Citroen:

8c

Shailin:

8g Shailin

Fredy:

8p

Cody:

8k

Blondie:

8r Blondie

Argus:

8s Argus

 

 


 
Tvorba stranek pro chovatele