Další pokus o výstavní postoje, s jedním vystavovatelem a jedním fotografem docela fuška, sluníčko si dělalo co chtělo a štěňata taky. Aspoň na šlehačku trošku držela. Taky jsme vážili a u některých naše kuchyňská váha do pěti kil hlásila error (s podložkou), tak jsme vážili na osobní, ale není to už tak přesné. Postoje zde: cmert.rajce.net/postoje_14.1.2012
