Tak máme Axikolu uchovněnou, už je to velká holka, i když podle fotek to nevypadá a Cherryl se nenechá zahanbit: cmert.rajce.net/leden
Tak máme Axikolu uchovněnou, už je to velká holka, i když podle fotek to nevypadá a Cherryl se nenechá zahanbit: cmert.rajce.net/leden