Dneska jsme si vyšli na procházku kolem Úslavy, mělo být polojasno, ale nějak to nevyšlo, víc sněžilo, než svítilo sluníčko. Psům to bylo srdečně jedno a koupali se jako obvykle. Účastníci : Cherryl, Axina, její táta Daggi a teta Mia plus páníčci.


 
Tvorba stranek pro chovatele