V srpnu jsme byli na návštěvě u našeho "štěňátka" Fredyho (Bodieho) Ora Amiko. Jsou mu dva roky a je krásný, mohutný a chlupatý po tatínkovi Rockym (Bonett Bride to Dorado Blanco). Bylo krásné počasí a všichni psi samozřejmě skončili v rybníce. Páníčky má Fredík úžasné a mají ho rádi, jsme rádi, že se tam má dobře.
