V neděli 11.11. na Martina nesněžilo, ale byl krásný slunečný den a na velké louce se sešlo celkem 19 psích kamarádů, Axina si chvilku odpočinula od mateřských povinností a vyplavala se v řece a Cherryl hlavně hrabala a parádně se ušpinila. Byla to prima procházka s přáteli a množinou psů v pohodě.


Dopoledne měla návštěvu tchyně pro změnu Cherryl - Dagískovo Katku s Bártíkem, přinesli ňamky pro velké i malé psy a hračky a pomazlili se se štěňátky.



