Nový rok zahajujeme ve třech psech, Daisy Ora Amiko zůstává doma a snad vychováme další pokračovatelku chovu. Zatím je teda pěkně temperamentní a vychytralá, skáče jako na pérkách. Tento týden zkusíme procházku prvně na vodítku. Obojek zdědila po Axině, ten už párkrát měla na sobě. Má také nového kámoše, do širší rodiny přibyl královský pudl jen o tři týdny starší než Daisy - to jsou boje. Další kámoška už musí být opatrná - půlroční štěně dogy už je v jiné váhové a velikostní kategorii.
Na Silvestra odešel pejsek Doyle k novým páníčkům - rodině s dětmi, pán dostal pejska k narozeninám a byl parádně překvapený, protože se podařilo dárek utajit to poslední chvíle. Pejska si vždycky přál a jeho známí mají taky goldena, tak se Doylík bude mít fajn. Ale stejně je to pokaždé smutné loučení.
Daisy si ještě občas cucne a trpělivá máma jí nechá, tu malou surovečku nebo surovkyni, jak praví spisovatel (Čapek: Dášeňka)..

a totéž místo po akci:
Rico Nagato:

Daisy hryže ucho:



