Dnes nám Daisy udělala velikou radost ( po předchozím stávkování v hale a poničení 2 pelechů) - dostala VN 1 v kategorii dorostu a pak 1. místo nejkrásnější dorost. Ocitla se dokonce i ve finále o nejlepšího psa celé výstavy - to byla čest. Bylo vedro jako vždycky, ale s kamarády ( Luckou se Shelby neboli Charade Neposlušné štěně VT mezitřídy ) jsme to přežili, trochu spálení, ale spokojení. Výstava byla jako vždy výborně organizovaná a ceny úžasné - Daisy má svoje první dva poháry.
