Doufáme, že letošní rok bude pohodový, chodíme na procházky s množinou různých psů a už máme naplánovou dovolenou opět v pronajaté chalupě s celou širokou rodinou a pěti psy! S Daisy plánujeme výstavy a taky budeme muset udělat zkoušky a uchovnit. Tak doufáme, že se to podaří, protože Daisy je hrozně temperamentní, chvilku nepostojí. Radost nám udělali majitelé našich odchovů, poslali nám fotky a přání do nového roku, pejsci jsou krásní, mají se dobře a dělají radost. Co víc si přát.
Citroen Ora Amiko:
Shailin (Carmen) Ora Amiko: nacvičujeme s Daisy:


