Už jsem dlouho nic nenapsala, nebyla nálada, letos se nám moc nedaří. Choroby, úmrtí v rodině, Axina na operaci s mléčnou žlázou a kastrace, do toho Covid, takže všechno odložené, zkoušky i výstavy. Teď jsme knečně přihlášení na zkoušky, co nám chybí na uchovnění  Daisy, tak jsme zvědaví. Buď to vyjde, nebo to bude jen nácvik, bylo by mi jedno v jaké ceně.  Pár ilustračních letních fotek:

Cherryl si hoví ve stínu:                                                                                          Daisy naopak na sluníčku a dáma nebude ležet přece na zemi:

20200725 110801  20200725 104235

Tady už taková dáma není ....                                                                              Axinka po operaci

IMG 20200612 113040  20200731 164006

a vysmátý diblík Daisy s nejdelším jazykem

IMG 20200703 184159


 
Tvorba stranek pro chovatele