Už jsem dlouho nic nenapsala, nebyla nálada, letos se nám moc nedaří. Choroby, úmrtí v rodině, Axina na operaci s mléčnou žlázou a kastrace, do toho Covid, takže všechno odložené, zkoušky i výstavy. Teď jsme knečně přihlášení na zkoušky, co nám chybí na uchovnění Daisy, tak jsme zvědaví. Buď to vyjde, nebo to bude jen nácvik, bylo by mi jedno v jaké ceně. Pár ilustračních letních fotek:
Cherryl si hoví ve stínu: Daisy naopak na sluníčku a dáma nebude ležet přece na zemi:
Tady už taková dáma není .... Axinka po operaci
a vysmátý diblík Daisy s nejdelším jazykem





