Tento víkend se nám nevydařil, na výstavy jsme se těšili, ale kvůli Covidu byly hodně okleštěné a páníček musel jet sám. Mysleli jsme, že už máme s Daisy zvládnuté výstavy, ale opak je pravdou. Sice umí postoj, krásně běhá, ale bojí se rozhodčích chlapů, takže máme dvě VéDéčka a před sebou spoustu práce. A zrovna teď nemůžeme chodit mezi lidi. Tak alespoň přišly papíry na krytí, na plemenitbu jsme v klidu s předstihem připravení.

Daisy práce - byla to miska na žrádlo, kdyby to někdo nepoznal                Cherryl a Axi odpočívají a čekají doma, až se Daisy vrátí

20200922 203808   20201003 105825


 
Tvorba stranek pro chovatele