Máme novinku - Daisy už hárá, příprava na štěňátka se blíží. Akorát to přišlo ve špatné době, zrovna jsme spadli do lockdownu, ale doufáme, že s krycím listem to půjde, nejde to "odložit".Jinak se pro nás moc nemění, akorát procházky budou kratší, naštěstí v našem katastru máme les a louky. Stejně jsme nikam víc nechodili. Tady ještě pár fotek z nedávné zimy a jedna skoro jarní s kámošem Ricem.



