Už máme velmi mnoho zájemců o štěňata i náhradníků a některé dokonce na příští vrh, moc nás mrzí, že nemůžeme všem vyhovět. Prosíme o pochopení.
V současné situaci chodíme se psy na procházky do lesa a někdy bereme nejstarší Šerinku ještě zvlášť samotnou, moc už jí to neběhá, ale vytrvalým klusem zvládne i několik kilometrů a moc si to užívá:
