Dnes jsme si užili pěkný den v Klatovech, včerejšek vypadal beznadějně, ale dnes bylo krásně a teplo, jako vždy při výstavě v Klatovch, akorát tráva byla trochu podmáčená. Jeli jsme podle časování, ale stejně jsme měli spoustu času, nešlo to tak rychle. Daisy se trochu zlepšila, ale stejně v kruhu kouká po paničce a pohybově se moc nepředvedla, přitom umí tak krásně klusat. Je to nerv a závislák. Máme pěknou V4.

DSCN2390  IMG 20210703 113336

 


 
Tvorba stranek pro chovatele