Tak máme za sebou svátky, přežili jsme, Daisy trochu řešila ohňostroje, naštěstí jich nebylo tolik jako jindy. Snad ten nový rok bude lepší, vloni jsme měli v rodině dvě úmrtí a několi chorob lidí i zvířat a kvůli covidu se málo vídáme. Psům to asi tolik nevadí, Daisy je pořád divoká, Axině už bylo 9 a je v pohodě, Cherryl trochu hůř vidí a slyší, což je někdy na procházce problém - kluše napřed třeba i 500 metrů a pak se otočí stylem: "Co je? Jak to, že nejdete za mnou?"
Přejeme všem hodně štěstí a zdraví. Poslali nám také fotky někteří majitelé našich odchovů - všichni se mají skvěle a vypadají skvěle.
zleva: Axi, Cherryl, Daisy : Shailin ( červená Carmen, dcera Axi a Rockyho ):
Fredík ( Bodie, rodiče stejní ) : Citroen ( Cid, rodiče stejní ) :



