Po delší době opět něco píšeme, loni se nám moc nedařilo, Daisy dvakrát nezabřezla, Cherryl špatně chodí a je na kortikoidech, Axina kulhala, Daisy bráška onemocněl, do toho covid a nějaké rodinné trable. Nebyla nálada. Tak snad už bude letošní rok lepší. Přejeme všem hodně štěstí, zdraví a pohody. Dostali jsme také pár fotek z našich odchovů.
sněžné péefko Argus Ora Amiko
Citroen Ora Amiko domácí válecí pohoda našich holek:




