Po dlouhé době jsme se vypravili na oblíbenou krajskou výstavu Doubravka. Bylo krásné počasí, jako skoro vždy, užili jsme si to, Daisy dostala V3 a mohla být ještě lepší, kdyby se zase nekácela před rozhodčím.Holt nemáme natrénováno, nebyly příznivé podmínky. Další novinkou je to, že máme schváleného ženicha pro Daisy a to odchov ze spřátelené chovky Apraxia Felon - krásného pejska Charona, doufáme, že to tentokrát vyjde.
Naše dvě starší fenky už mají odslouženo, 10-ti letá Axina je pořád v dobré kondici, v dobré náladě a při chuti. Hůř je na tom 13-ti letá Cherryl, špatně chodí - má změny na páteři, hůř slyší, moc jí to neštěká, ale je statečná, na procházce nadšeně šlape a pouští se ze strmých břehů do vody - spoléhá, že jí vytáhnem.



