V sobotu proběhla 57. Podbrdská krajská výstava v Rokycanem, již tradičně bylo slunečno a horko, ale našli jsme si prima plácek pod stromem a nechali Daisy na volno a to byla úplně spokojená a poslušná.Tentokrát žádný velký stres a amok, před rozhodčím pěkně stála , pěkně běžela a tak přišla odměna - pěkné druhé místo V2.
