Dlouho jsem nic nepsala, protože taky není o čem. V létě jsme zkusili nakrýt Daisy , ale bohužel zase nic, přitom progesteron jí pěkně stoupal a vybraný ženich - moc pěkný pejsek Charon Apraxia Felon byl šikovný a štěňata už s jinou fenou má. Takže jsme asi prozatím s plemenitbou skončili, asi už nemá cenu to zkoušet. Časem si pořídíme fenku jinde. Zatím máme všechny tři, Cherryl je na tom špatně s páteří, sama si po zahradě doleze kam potřebuje, ale na procházky radši bereme postroj. Jinak je pořád čilá, má o všechno zájem, chutná jí, na dovolené hodně plavala, to má vestu, a sama se hrnula do vody za kachnami nebo pro aport. Axině bude 11 a zatím je v pořádku, na procházce lítá a je strašně nenažraná, momentálně šmejdí po jablkách, přesně ví, kde jsou po trase jabloně. A Daisy je kapitola sama o sobě, je divoká, ale poslušná, ty dvě starší už jsou dubové.
na dovolené u Berounky: Axi a s vestou Cherryl
Koněprusy naučná stezka Zlatý kůň se zlatými psy, do tunelu šly holky jakoby se nechumelilo
procházka doma kolem Klabavy Axina a jabloň




