V neděli jsme měli moc milou návštěvu - naše štěně Doyle, brášku Daisy. Je to krásný pejsek, klidný a poslušný. Má se dobře, jeho rodina je milá a sympatická, je vidět, že ho mají rádi.
zleva: Daisy, Axina, Doylík (sabotuje skupinové foto)
© Ora Amiko. Tvorba stránek pro chovatele.